Nieruchomości#
Luiza Obiekt biurowo-usługowo-handlowy | ZABRZE ul. Średnia 3

LUIZA - ZABRZE

Luiza – to nowoczesny, funkcjonalny, elegancki oraz ergonomiczny budynek, po gruntownej modernizacji, położony w centrum Zabrza, nawiązującuy do historii miejsca i architekturą frontowej fasady wpisujący się w historyczną tkankę miejską. Budynek jest podpiwniczony, trzykondygnacyjny. W czasie remontu (2015-2016) wykonano termomodernizację budynku, nowe elewacje, wymieniono wszystkie instalacje oraz przeprowadzono kapitalny remont wnętrz, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów do ich wykończenia i aranżacji.

#
Nieruchomość komercyjna | Sieradz ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

SIERADZ

Przedstawiona nieruchomość położona jest przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej w centralnej części Sieradza. O dogodnej lokalizacji i korzyściach wypływających z jej położenia świadczy duże natężenie ruchu samochodowego. Ulica POW stanowi bowiem miejski odcinek drogi krajowej nr 12. W odległości około 200 m POW krzyżuje się z ul. Wojska Polskiego stanowiącą miejski odcinek drogi krajowej nr 83, z ul. Sienkiewicza i ul. Jana Pawła II stanowiącymi miejskie odcinki dróg krajowych nr 12 i 14 oraz ul. Kościuszki.

#
Nieruchomość komercyjna | Gliwice ul. Chorzowska

GLIWICE

Nieruchomość położona jest w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej na obrzeżach śródmiejskiej strefy miasta, przy wyjeździe z miasta w stronę Zabrza, w odległości ok 2,5 km od centrum miasta. Odległość od centrum Katowic wynosi ok 26 km. Ulica Chorzowska stanowi jedną z głównych arterii komunikacyjnych umożliwiających wyjazd z centrum miasta do Zabrza oraz Autostrady A1. Najbliższy wjazd na autostradę A1 oddalony jest od obiektu o około 4 km. W odległości około 8 km od nieruchomości autostrada A1 krzyżuje się z odcinkiem Drogowej Trasy Średnicowej oraz w odległości ok. 10 km krzyżuje się w węźle „Gliwice Sośnica” z autostradą A4 i drogą krajową nr 44.

Interesuje Cię któraś nieruchomość?

skontaktuj się z nami