Nieruchomość komercyjna#
Nieruchomość komercyjna | Sieradz ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

SIERADZ

Przedstawiona nieruchomość położona jest przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej w centralnej części Sieradza. O dogodnej lokalizacji i korzyściach wypływających z jej położenia świadczy duże natężenie ruchu samochodowego. Ulica POW stanowi bowiem miejski odcinek drogi krajowej nr 12.

W odległości około 200 m POW krzyżuje się z ul. Wojska Polskiego stanowiącą miejski odcinek drogi krajowej nr 83, z ul. Sienkiewicza i ul. Jana Pawła II stanowiącymi miejskie odcinki dróg krajowych nr 12 i 14 oraz ul. Kościuszki.

Prezentowane nieruchomości została wybudowana w latach 80-tych, a w latach późniejszych częściowo remontowana. Całkowita powierzchnia użytkowa budynków wynosi 995,04 m2.

GŁÓWNE INFORMACJE

 • Adres:Sieradz ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
 • Powierznia:995,04 m2
 • Typ oferty:Sprzedaż
 • Budynki:3
 • Przyłącza:Wodna, Kanalizacyjna, energetyczna, C.O., telefoniczna

LISTA BUDYNKÓW

 • Budynek biurowy z częścią usługowo – handlową

  (powierzchnia użytkowa 781,80 m2)

 • Budynek magazynowo – garażowy

  (powierzchnia użytkowa 63,24 m2)

 • Budynek magazynowy

  (powierzchnia użytkowa 150,00 m2)

LOKALIZACJA NA MAPIE

INFORMACJE

Sieradz – to 44 tysięczne miasto leżące u brzegu rzeki Warty, pełniące rolę ważnego ośrodka administracyjno – gospodarczego w zachodniej części województwa łódzkiego. Przez miasto przebiegają: droga krajowa nr 14 relacji Łódź – Wrocław, droga krajowa nr 12 w kierunku na Kalisz i Poznań, droga krajowa nr 83 w kierunku na Turek oraz linia kolejowa wschód – zachód (Warszawa- Łódź – Sieradz – Ostrów Wielkopolski – Poznań – Wrocław) o znaczeniu krajowym. W odległości 60 km od miasta znajdują się Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta.

Z Sieradza do Warszawy, Poznania, Wrocławia czy aglomeracji śląskiej – dużych miast i rynku zbytu jest nie dalej niż 200 km.

Łódź leży zaledwie 60 km od miasta – godzina jazdy samochodem lub pociągiem. A do granicy zachodniej i wschodniej jest odpowiednio: do Zgorzelca – 360 km, do Terespolu – 378 km.

OPISY BUDYNKÓW

OPIS DZIAŁEK

1

Teren działki jest całkowicie utwardzony trelinką. Ogrodzenie częściowo wykonane jest z przęseł stalowych na podmurówce a częściowo z siatki stalowej. Powierzchnia działki – 2348 m2

Wjazd do nieruchomości odbywa się bezpośrednio z ulicy POW przez dwie bramy wjazdowe.

Na działce znajduje się przyłącze do miejskiej sieci wodno - kanalizacyjnej oraz sieci energetycznej.

OKOLICA

Nieruchomość położona jest w samym centrum Sieradza, co umożliwia szybki i szeroki dostęp do obiektów użyteczności publicznych. W promieniu 600 metrów znajdują się m.in. liczne obiekty obsługowo – handlowe, szkoły i przedszkola, Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe, Sąd Okręgowy oraz teatr.

Wzdłuż ulicy Polskich Organizacji Wojskowych znajdują się przystanki autobusowej komunikacji publicznej, a w odległości około 500 metrów od lokalu zlokalizowany jest dworzec publiczny. Szeroka dostępność do komunikacji miejskiej pozwala zatem na szybki i dogodny dojazd do obranego miejsca.1
1
1
1

ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

1
1
1
1

Interesuje Cię ta nieruchomość?

skontaktuj się z nami